KONST / Litografier / Färglitografi 12213328
nr 1221 3328
Martin Wickström
(f. 1957)
Färglitografi, Martin Wickström (f. 1957), Signerad, daterad 1999, numrerad 61/90. Motivet: 24x19 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:41:29
3/12 18:05:22